O nas

1.PLASTCOMPANY, spol. s r.o. to firma z rodzinnymi tradycjami. Pomoc, profesjonalizm i wiedza są zawsze na pierwszym miejscu.

Jesteśmy na rynku od 1990 roku.

Dostarczamy, instalujemy oraz serwisujemy maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Reprezentujemy producentów którzy są światowymi liderami w maszynach do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Zainstalowaliśmy ponad 3000 maszyn w centralnej Europie. Naszymi zaletami są doświadczenie, elastyczność oraz szybkość dostawy oraz serwisu.

Zawsze staramy się spełnić wymagania klienta oraz znaleźć jak najbardziej optymalne rozwiązanie.

Historia firmy

Współczesna historia naszej firmy sięga 1990 roku, kiedy to powstała firma Plastochem, spol. s r.o. Od tego czasu staliśmy się jednym z wiodących dostawców surowców i urządzeń maszynowo-technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Z niewielkimi zmianami w strukturze firmy jesteśmy tu dla Państwa przez cały ten czas. Więcej o historii naszej firmy

Reprezentacja

Tak mówią o nas

"We, as Wanner-Technik GmbH are developing and manufacturing plastic granulators since the 1980s and our claim is, to fullfill the expectations of our customers at 110 %. In 1.PLASTCOMPANY, we do have a partner driven by the same attitude and idea. Together we are willing to walk this extra mile for the benefit of our customers – we both consider good customer relations as maximum value. We do work with the people from 1.PLASTCOMPANY since the 1990s and our cooperation is based on trust and appreciation from both sides. We are hoping that we still have many years of a successful cooperation ahead.

Thanks to 1.PLASTCOMPANY and their dedicated stuff for the good time and success so far."

Ralph Dostmann
CEO Wanner-Technik GmbH

"Nasza firma Krauss Maffei GMBH z powodzeniem współpracuje z pracownikami 1.PLASTCOMPANY na polu linii do wytłaczania od 1994 roku oraz na polu maszyn do procesów reaktywnych od 2000 roku. Osobiście wpspołpracuje z 1.PLASTCOMPANY od 2008 roku kiedy dołączyłem do siedziby w Monachium oraz zostałem Regionalnym Menadżerem Sprzedaży na obszar Eeuropy wschodniej. Oceniam naszą współpracę z 1.PLASTCOMPANY bardzo pozytywnie, gładko oraz owocnie. Kiedy pracujemy nad projektami oraz rozmawiamy z klientami, 1. PLASTCOMPANY jest niezawodnym oraz zaufanym partenerem naszej firmy KraussMaffei Technologies GmbH. Tak trzymać!"

Yuri Michurin
Sales Manager for Eastern Europe
KraussMaffei Technologies GmbH

Między nami istnieje bliska współpraca pomiedzy Gerco Technik GmbHoraz 1.PLASTCOMPANY od ponad 20 lat. Regularne spotkania gwarantują dalszy rozwój produktów zorientowany na klienta. Podstawą aktywnych i konstruktywnych relacji biznesowych są dobre relacje osobiste pomiędzy firmami.

Dieter Kochmann
CEO Gerco Technik GmbH

Od wielu lat świetnie układa się współpraca z 1.PLASTCOMPANY w wielu krajach. Jesteśmy szczęsliwi że współpracujemy z nimi, nie tylko przez wysokie kompetencje całego zespołu ale także przez swietną prace w zespole każdego pracownika 1.PLASTCOMAPANY. 

Dziękujemy za dobrą współpracę. Życzymy wam kolejnych sukcesów osiaganych wspólnie!

Christian Storz
Export Manager
Dr. Boy GmbH & Co. KG
This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here.