KraussMaffei Group GmbH

KraussMaffei Group GmbH

KraussMaffei Group GmbH

Niemiecka firma KraussMaffei już od 1838 roku jest producentem najwyższej jakości m.in. maszyn do przetwarzania mieszanin reakcyjnych (technologie RIM), linii wytłaczarskich do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy oraz wtryskarek. W ofercie KraussMaffei znajdują się maszyny do obróbki standardowych systemów PUR do produkcji pianek miękkich, twardych i integralnych, a także maszyny do obróbki materiałów z wypełniaczami (np. włókna szklane, węglowe, uniepalniacze i inne dodatki). Można również przetwarzać inne materiały, takie jak żywice epoksydowe, DCPD, materiały wypełnione cyklopentanem itp. Technologie RIM znajdują zastosowanie głównie w branży motoryzacyjnej, budownictwie, elektrotechnice i wielu innych sektorach. Można tu wymienić proste maszyny mieszające (głównie wysokociśnieniowe), akcesoria takie jak owale, karuzele, nośniki i formy do form, maszyny CNC i wycinarki do wykańczania produktów, a także kompletne linie do pultruzji, które prowadzą do kolejnej ważnej technologii – wytłaczania. 

KraussMaffei oferuje linie do wytłaczania - od pojedynczych wytłaczarek lub współwytłaczarek, głowic, odciągów, wanien chłodzących, pił, drukarek, po urządzenia manipulacyjne i pakujące produkty końcowe, takie jak różne rury, profile czy arkusze. Materiały, które można poddać obróbce to m.in. G. PVC, PE, PP, PC. 

Czy to dla Ciebie za dużo? Szczerze mówiąc, KraussMaffei może zaoferować znacznie więcej. Jeśli masz pytania, nie wahaj się z nami skontaktować. Chętnie Ci pomożemy. To dlatego tu jesteśmy.

Wyświetlono rezultaty 1-12 z 30.
This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here.